Wielkość tekstu:
A A+ A+
Jesteś tutaj: Strona główna » Referat Organizacyjny » Aktualności » Konsultacje społeczne we wszystkich sołectwach Gminy Malanów

Konsultacje społeczne we wszystkich sołectwach Gminy Malanów

Konsultacje społeczne we wszystkich sołectwach Gminy Malanów

Dwa projekty uchwał przygotowywane na najbliższą sesję Rady Gminy Malanów sprawiły, że we wszystkich sołectwach Gminy Malanów zostaną przeprowadzone konsultacje z mieszkańcami.

Konsultacje rozpoczną się 26 czerwca a zakończą 12 lipca 2018 roku. Przy czym spotkania sołeckie rozpoczną się dopiero po 3 lipca.

Konsultowane będą dwa projekty uchwał. Pierwszy z nich dotyczy nowego statutu sołectwa (wszystkie sołectwa mają ten sam wzór projektu statutu). Drugi: liczby punktów sprzedaży i zasad lokalizacji miejsc sprzedaży alkoholu na terenie Gminy Malanów.

Konsultowane dokumenty będą dostępne w wersji papierowej u wszystkich sołtysów oraz w Urzędzie Gminy w Malanowie. W wersji elektronicznej są załącznikami do niniejszej informacji oraz można je znaleźć na stronach BIP Urzędu Gminy w Malanowie.

Opinie i wnioski można składać w postaci wypełnionego „Formularza konsultacyjnego” lub innej formy pisemnej, pamiętając o podpisaniu się i podaniu miejscowości, w której się mieszka. Pamiętać także należy o wypełnieniu „Klauzuli informacyjnej” dotyczącej ochrony danych osobowych.

O tym samym musimy pamiętać, chcąc przekazać opinię w wersji elektronicznej. Adresem właściwym do wysyłania opinii i uwag (można na formularzu) jest adres: gmina@malanow.pl

Natomiast ustnie swoje uwagi będzie można przekazać podczas zebrań sołeckich, które będą organizowane we wszystkich sołectwach po 3 lipca br.

Poniżej załączone zostały:

- teksty konsultowanych projektów uchwał,

- druki „Formularzy konsultacyjnych”,

- Zarządzenie Wójta Gminy Malanów w sprawie ogłoszenia konsultacji.

 

Mirosław Mękarski

Sekretarz Gminy Malanów


Pliki do pobrania


Pozostałe aktualności